fbpx

Speciální akce pro děti

Co dělat o prázdninách? Přijde s dětmi na curling! Pořádáme pro ně příměstské tábory, krátké akce a další speciální příležitosti, kde se zabaví hrou na ledě.
 

Podzimní prázdniny​

Užijte si podzimní volno tak jako nikdy dříve! Zveme vás na prázdniny na curlingu. Na dvoudenní akci rádi přivítáme děti i jejich rodiče.

Páteční soustředění pro děti

Sobotní curling pro rodiče s dětmi

Jarní prázdniny

Nemá vám kdo hlídat děti o jarních prázdninách? Zapište je na příměstský tábor na curlingu! Děti se naučí zajímavý sport a také se zabaví mimo led. Připravené máme i procházky po areálu Nové Zbrojovky spojené s obědem (ten se platí zvlášť).

Velikonoční prázdniny

Speciální velikonoční akce pro celou rodinu. Užijte si společně strávený čas něčím novým. Velikonoční koledování můžete spojit třeba právě s curlingem. 

Užitečné informace

CO NA SEBE

V riflích a sukni tu moc parády nenaděláte. Vezměte si na sebe radši pohodlné a teplé sportovní oblečení, ve kterém se můžete hýbat. V hale jsou sice 4 °C, ale při metení se zapotíte. Důležité je i teplo od nohou. Doporučujeme si vzít hodně teplé ponožky. Přece jen budete hodinu stát přímo na ledě. A na co určitě nezapomenout? Na sálové boty s opravdu čistou podrážkou. Jinak vás na led bohužel nepustíme. Curlingový led totiž musí zůstat perfektně čistý nejen pro vás, ale i pro ostatní. Na bowling přece také nejdete v kozačkách od sněhu. Dětem do 18 let doporučujeme vzít vlastní helmu. Pokud nemáte, zapůjčíme (i dospělým). Hodit se vám budou i rukavice. V hale jsou šatny, kde se můžete v klidu převléct a uložit své věci.

CO S SEBOU

Curling je sport jako každý jiný, proto je potřeba doplňovat tekutiny. Sbalte si s sebou hlavně pití, ideálně teplé. Ať se zahřejete během hry i po ní.

KDY PŘIJÍT

Prosíme, abyste dorazili o 15 minut před termínem vaší hry. Pokud tedy hrajete od 16:00, přijďte už v 15:45. To proto, abyste měli dost času na přezutí.