Curling pro veřejnost.

Chcete si s partou přátel protáhnout tělo, naučit se nový sport a pobavit se? Tak si vyberte z naší nabídky. Můžete si zarezervovat dráhy a přijít si jen tak zahrát. Nebo přihlásit do kurzu pro začátečníky sebe a své děti. Anebo si jednou měsíčně zasoutěžit na turnaji pro veřejnost. A věděli jste, že curling je také skvělý dárek?

Podzimní prázdniny

Užijte si podzimní volno tak jako nikdy dříve! Zveme vás na curlingové prázdniny. Na dvoudenní akci rádi přivítáme děti i rodiče.

Páteční soustředění pro děti

Sobotní curling pro rodiče s dětmi

Jarní prázdniny

Nemá vám kdo hlídat děti o jarních prázdninách? Zapište je na příměstský tábor na curlingu! Děti se naučí zajímavý sport a také se zabaví mimo led. Připravené máme i procházky po areálu Nové Zbrojovky spojené s obědem (ten se platí zvlášť).

Velikonoční prázdniny

Speciální velikonoční akce pro celou rodinu. Užijte si společně strávený čas něčím novým. Velikonoční koledování můžete spojit třeba právě s curlingem.
Online přihláška

Přihlaste se snadno a rychle.

Na akce se přihlásíte tak, že se zaregistrujete do našeho rezervačního systému. V záložce „Akce“ najdete příslušnou akci, přihlásíte se a zaplatíte. My s vámi tak rovnou budeme počítat.

Potřebujete se zeptat?

Mrkněte na nejčastější dotazy.

Jak se k nám dostanete? Co si máte vzít s sebou? Jak se obléct? Co všechno vám zapůjčíme? Odpovědi najdete zde.

Máte dotaz? Ozvěte se nám.

ico-phone-xl

zavolejte

ico-email-xl

napište