Firemní akce na curlingu.

Chcete si užít netradiční vánoční večírek? Nebo si střihnout teambuilding s košťaty? Uspořádáme vám firemní akci na míru.

Buďte VIP, i když je vás pár.

Máte malou firmu? Je ve vašem týmu do 20 osob? Speciálně pro vás máme připravené VIP herní balíčky, které vaší firemní akci padnou jako ulité. 

VIP balíček není jen tak obyčejný balíček. Je totiž určený pro speciální příležitosti, jako je menší firemní teambuilding, vánoční večírek nebo prostě jenom lepší akce s kolegy odpoledne po práci.

Pro menší firemní akce

Speciálně pro malý teambuilding.

VIP balíček pro firmy má spoustu výhod:

 

Akci si zarezervujete samostatně v našem online rezervačním systému. Hned vidíte, kdy je volno. Nečekáte na naše potvrzení. Je to rychlé, za pár kliků máte hotovo. A rovnou se můžete začít těšit.

 

Jak na to? Pokud je vás do 10 osob, zarezervujte si jeden VIP balíček. Pokud je vás 11 až 20 osob, doporučujeme zakoupit dva VIP balíčky (dvě dráhy).

 

Po zakoupení VIP balíčku obdržíte daňový doklad.

Máte dotaz? Ozvěte se nám.

ico-phone-xl

zavolejte

ico-email-xl

napište

Darujte curling pod stromeček!

Vánoce se blíží a Vy přemýšlíte nad dokonalým dárkem? Darujte svým blízkým zážitek! Curling je netradiční sport, který si můžete společně zahrát přímo v Brně. A potěší každého, od dětí až po prarodiče.