fbpx

Máme pro vás několik možností, jak si můžete zahrát curling.

HRACÍ DNY

Už jste curling párkrát hráli, víte, co a jak, chcete si zahrát zápas, ale nemáte dost lidí, abyste složili tým? Nevadí! Přijďte si do haly zahrát ve vybrané dny, kdy pořádáme otevřené zápasy. Přihlásit se mohou jednotlivci i menší skupiny. Podle příchozích namixujeme týmy, které si proti sobě zahrají zápas. Povedou vás naši instruktoři. Veškeré vybavení vám zapůjčíme.

Každou středu 20:00 - 22:00
Cena za hrací blok: 349 Kč/osoba

Pozn.: Na hrací dny se přihlásíte tak, že se zaregistrujete do našeho rezervačního systému, v záložce „Akce” najdete příslušný termín, přihlásíte se a zaplatíte. My s vámi tak rovnou budeme počítat.

KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY - DOSPĚLÍ

Chcete se naučit hrát curling? Osvojit si ty správné hrací techniky? Přihlaste se do kurzu pro začátečníky. Kurz složený ze 4 lekcí se koná každý týden v pondělí od 20:00 do 21:30 hodin. Povedou vás zkušení curleři. Veškeré vybavení vám zapůjčíme.

Připravuje program na příští sezónu.

KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY - MLADŠÍ DĚTI

Chcete, aby se vaše dítko naučilo hrát zajímavý sport? Pořádáme pravidelné kurzy curlingu pro děti od 10 do 15 let. Kurz se skládá ze 4 lekcí. Povedou vás zkušení curleři, kteří se postarají o výuku i zábavu. Veškeré vybavené vám zapůjčíme. K dispozici máme dětská košťata, slajdy a kameny, které jsou menší a lehčí než standardní.

Připravuje program na příští sezónu. I v ní budeme myslet na naše nejmenší curlery.

KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY - Starší DĚTI

Chcete, aby se vaše dítko naučilo hrát zajímavý sport? Pořádáme pravidelné kurzy curlingu pro děti od 15 let. Kurz se skládá ze 4 lekcí. Povedou vás zkušení curleři, kteří se postarají o výuku i zábavu. Veškeré vybavené vám zapůjčíme. 

Připravuje program na příští sezónu. I v ní budeme myslet na naše nejmenší curlery.

JEDNODENNÍ TURNAJE

Pořádáme malé nedělní odpolední turnaje pro zájemce. Přihlásit se mohou jednotlivci i skupiny stejně jako absolventi začátečnických kurzů. Podle příchozích namixujeme týmy. Akce bude mít standardní turnajový ráz a na konci vyhlásíme vítěze. Povedou vás naši instruktoři. Veškeré vybavení vám zapůjčíme. Tak si přijďte zasoutěžit!

1. 11. 2020 od 14:00 do 20:00

Cena: 499 Kč/osoba

Pozn.: Na jednodenní turnaj se přihlásíte tak, že se zaregistrujete do našeho rezervačního systému, v záložce „Akce” najdete příslušný turnaj, přihlásíte se a zaplatíte. My s vámi tak rovnou budeme počítat.

Užitečné informace

CO NA SEBE

V riflích a sukni tu moc parády nenaděláte. Vezměte si na sebe radši pohodlné a teplé sportovní oblečení, ve kterém se můžete hýbat. V hale jsou sice 4 °C, ale při metení se zapotíte. Důležité je i teplo od nohou. Doporučujeme si vzít hodně teplé ponožky. Přece jen budete hodinu stát přímo na ledě. A na co určitě nezapomenout? Na sálové boty s opravdu čistou podrážkou. Jinak vás na led bohužel nepustíme. Curlingový led totiž musí zůstat perfektně čistý nejen pro vás, ale i pro ostatní. Na bowling přece také nejdete v kozačkách od sněhu. Dětem do 18 let doporučujeme vzít vlastní helmu. Pokud nemáte, zapůjčíme (i dospělým). Hodit se vám budou i rukavice. V hale jsou šatny, kde se můžete v klidu převléct a uložit své věci.

CO S SEBOU

Curling je sport jako každý jiný, proto je potřeba doplňovat tekutiny. Sbalte si s sebou hlavně pití, ideálně teplé. Ať se zahřejete během hry i po ní.

KDY PŘIJÍT

Prosíme, abyste dorazili o 15 minut před termínem vaší hry. Pokud tedy hrajete od 16:00, přijďte už v 15:45. To proto, abyste měli dost času na přezutí.