fbpx

turnaj pro veřejnost

Nadchnul vás curling a chcete zažít ještě větší zábavu na ledě? Přihlaste se na turnaj pro veřejnost. Těšit se na vás budeme každou poslední neděli v měsíci. 

Malé odpolední turnaje patří mezi nejoblíbenější akce u nás. Přihlásit se mohou jednotlivci i skupiny stejně jako absolventi začátečnických kurzů. Podle příchozích namixujeme týmy, ale složit můžete rovnou i svůj vlastní. Akce bude mít standardní turnajový ráz a na konci vyhlásíme vítěze. Naši instruktoři vám budou stále k dispozici a zapůjčíme vám i veškeré vybavení. Tak si přijďte zasoutěžit!

26. 11. 2023
28. 1. 2024
25. 2. 2024
24. 3. 2024
21. 4. 2024
Cena: 599 Kč / osoba

Na turnaj je nutné se předem přihlásit

Pozn.: Na jednodenní turnaj se přihlásíte tak, že se zaregistrujete do našeho rezervačního systému, v záložce „Akce” najdete příslušný turnaj, přihlásíte se a zaplatíte. My s vámi tak rovnou budeme počítat.

Užitečné informace

CO NA SEBE

V riflích a sukni tu moc parády nenaděláte. Vezměte si na sebe radši pohodlné a teplé sportovní oblečení, ve kterém se můžete hýbat. V hale jsou sice 4 °C, ale při metení se zapotíte. Důležité je i teplo od nohou. Doporučujeme si vzít hodně teplé ponožky. Přece jen budete hodinu stát přímo na ledě. A na co určitě nezapomenout? Na sálové boty s opravdu čistou podrážkou. Jinak vás na led bohužel nepustíme. Curlingový led totiž musí zůstat perfektně čistý nejen pro vás, ale i pro ostatní. Na bowling přece také nejdete v kozačkách od sněhu. Dětem do 18 let doporučujeme vzít vlastní helmu. Pokud nemáte, zapůjčíme (i dospělým). Hodit se vám budou i rukavice. V hale jsou šatny, kde se můžete v klidu převléct a uložit své věci.

CO S SEBOU

Curling je sport jako každý jiný, proto je potřeba doplňovat tekutiny. Sbalte si s sebou hlavně pití, ideálně teplé. Ať se zahřejete během hry i po ní.

KDY PŘIJÍT

Prosíme, abyste dorazili o 15 minut před termínem vaší hry. Pokud tedy hrajete od 16:00, přijďte už v 15:45. To proto, abyste měli dost času na přezutí.