fbpx

Curlingová hala v Brně

Seznamte se s první halou na curling v Brně. Právě tady si zahrajete olympijský sport, který je populární po celém světě. Už se těšíte?

Co je v hale?

V hale jsme umístili 3 curlingové dráhy. Současně tedy může hrát 6 týmů (až 24 hráčů). Půjčíme vám košťata, kameny i speciální návleky na obuv (takzvané slajdy), díky kterým můžete odhazovat kameny.

K dispozici jsou také stoly a lavice, když vás budou bolet nohy a budete si chtít odpočinout. Své věci si můžete odložit v šatně, kde se můžete také převléct, abyste nemuseli chodit rovnou ve sportovním. Je tu samozřejmě i WC, kdyby náhodou.

Kdy je hala otevřená?

Hala je pro veřejnost otevřená každý den od pondělí do pátku mezi 15:00-22:00 a od soboty do neděle 10:00-22:00. Fronty tu stát nemusíte, protože vás na led pustíme jen po předchozí rezervaci.

Pro firemní akce tato otevíračka neplatí. Ozvěte se nám a zamluvte si svůj vlastní termín.

A kde že ta hala vlastně leží?

  • Lazaretní 1

Curlingové dráhy musí být pod střechou, proto jsme je umístili do haly v areálu Nové Zbrojovky v Brně-Židenicích. Dostanete se sem z ulice Lazaretní. Na vrátnici řekněte, že jdete na curling, a oni vás pošlou přesným směrem. Zatím se tu nikdy nikdo neztratil.

Jak se sem dostanete?

Pohodlně autem. Přímo před halou i kolem areálu je spousta možností k parkování. Poblíž jsou i zastávky MHD (Vojenská nemocnice, Židenice-nádraží). A pokud nejste z Brna, vystupte na vlakovém nádraží Brno-Židenice, které leží, co by curlingovým kamenem dohodil.