fbpx

Kurz dospělí

Chcete se naučit hrát curling? Osvojit si ty správné hrací techniky? Přihlaste se do kurzu pro začátečníky. 

Kurz složený z 8 lekcí se koná každý týden v pondělí. Každá lekce trvá hodinu a půl. Povedou vás zkušení curleři. Veškeré vybavení vám zapůjčíme.

 
Od 11. 10. 2021 - 29. 11. 2021
Každé pondělí 17:00-18:30; 18:30-20:00; 20:30-22:00

Cena za kurz: 4 999 Kč / osoba

Na kurz je nutné se přihlásit

Pozn.: Na kurz se přihlásíte tak, že se zaregistrujete do našeho rezervačního systému, v záložce „Akce” najdete příslušný kurz, přihlásíte se a zaplatíte. My s vámi tak rovnou budeme počítat.

Užitečné informace

CO NA SEBE

V riflích a sukni tu moc parády nenaděláte. Vezměte si na sebe radši pohodlné a teplé sportovní oblečení, ve kterém se můžete hýbat. V hale jsou sice 4 °C, ale při metení se zapotíte. Důležité je i teplo od nohou. Doporučujeme si vzít hodně teplé ponožky. Přece jen budete hodinu stát přímo na ledě. A na co určitě nezapomenout? Na sálové boty s opravdu čistou podrážkou. Jinak vás na led bohužel nepustíme. Curlingový led totiž musí zůstat perfektně čistý nejen pro vás, ale i pro ostatní. Na bowling přece také nejdete v kozačkách od sněhu. Dětem do 18 let doporučujeme vzít vlastní helmu. Pokud nemáte, zapůjčíme (i dospělým). Hodit se vám budou i rukavice. V hale jsou šatny, kde se můžete v klidu převléct a uložit své věci.

CO S SEBOU

Curling je sport jako každý jiný, proto je potřeba doplňovat tekutiny. Sbalte si s sebou hlavně pití, ideálně teplé. Ať se zahřejete během hry i po ní.

KDY PŘIJÍT

Prosíme, abyste dorazili o 15 minut před termínem vaší hry. Pokud tedy hrajete od 16:00, přijďte už v 15:45. To proto, abyste měli dost času na přezutí.