fbpx

Kurz dospělí

Chcete se naučit hrát curling? Osvojit si ty správné hrací techniky? Přihlaste se do kurzu pro začátečníky. 

Kurz je složený z 8 lekcí. Koná se každý týden v pondělí 19:00 – 20:30. 

Povedou vás zkušení trenéři. Naučíte se správně odhazovat a mést. Proniknete do základních i pokročilejších technik a pravidel. Pochopíte různé strategie a taktiky hry. Nakopnete fyzičku i endorfiny.

Veškeré vybavení vám zapůjčíme.

Po absolvování kurzu se můžete stát členem klubu Curling Brno a začít hrát pravidelně. Můžete se také účastnit soutěží a čerpat dalších výhod členství (tréninky, workshopy, klubové akce, objednávka vybavení za zvýhodněné ceny a další).
KURZ 1
16. 10. 2023 – 18. 12. 2023

KURZ 2
8. 1. 2024 – 26. 2. 2024

KURZ 3
4. 3. 2024 – 29. 4. 2024

Cena za kurz: 5 999 Kč / osoba

Na kurz je nutné se přihlásit

Pozn.: Na kurz se přihlásíte tak, že se zaregistrujete do našeho rezervačního systému, v záložce „Akce” najdete příslušný kurz, přihlásíte se a zaplatíte. My s vámi tak rovnou budeme počítat.

Užitečné informace

CO NA SEBE

V riflích a sukni tu moc parády nenaděláte. Vezměte si na sebe radši pohodlné a teplé sportovní oblečení, ve kterém se můžete hýbat. V hale jsou sice 4 °C, ale při metení se zapotíte. Důležité je i teplo od nohou. Doporučujeme si vzít hodně teplé ponožky. Přece jen budete hodinu stát přímo na ledě. A na co určitě nezapomenout? Na sálové boty s opravdu čistou podrážkou. Jinak vás na led bohužel nepustíme. Curlingový led totiž musí zůstat perfektně čistý nejen pro vás, ale i pro ostatní. Na bowling přece také nejdete v kozačkách od sněhu. Dětem do 18 let doporučujeme vzít vlastní helmu. Pokud nemáte, zapůjčíme (i dospělým). Hodit se vám budou i rukavice. V hale jsou šatny, kde se můžete v klidu převléct a uložit své věci.

CO S SEBOU

Curling je sport jako každý jiný, proto je potřeba doplňovat tekutiny. Sbalte si s sebou hlavně pití, ideálně teplé. Ať se zahřejete během hry i po ní.

KDY PŘIJÍT

Prosíme, abyste dorazili o 15 minut před termínem vaší hry. Pokud tedy hrajete od 16:00, přijďte už v 15:45. To proto, abyste měli dost času na přezutí.