fbpx

hrací večery

Chcete si přijít jen tak zahrát a nemáte s kým? Pak právě pro vás pořádáme každou středu hrací večer. 

Už jste curling párkrát hráli, víte, co a jak, chcete si zahrát zápas, ale nemáte dost lidí, abyste složili tým? Nevadí! Přijďte si do haly zahrát ve vybrané dny, kdy pořádáme otevřené zápasy. Přihlásit se mohou jednotlivci i menší skupiny. Podle příchozích namixujeme týmy, které si proti sobě zahrají zápas. Povedou vás naši instruktoři. Veškeré vybavení vám zapůjčíme.
Středa 20:00 - 22:00

Cena za hrací blok: 349 Kč / osoba

Na hrací VEČER je nutné se předem přihlásit

Pozn.: Na hrací večer se přihlásíte tak, že se zaregistrujete do našeho rezervačního systému, v záložce „Akce” najdete příslušný termín, přihlásíte se a zaplatíte. My s vámi tak rovnou budeme počítat.

 

Užitečné informace

CO NA SEBE

V riflích a sukni tu moc parády nenaděláte. Vezměte si na sebe radši pohodlné a teplé sportovní oblečení, ve kterém se můžete hýbat. V hale jsou sice 4 °C, ale při metení se zapotíte. Důležité je i teplo od nohou. Doporučujeme si vzít hodně teplé ponožky. Přece jen budete hodinu stát přímo na ledě. A na co určitě nezapomenout? Na sálové boty s opravdu čistou podrážkou. Jinak vás na led bohužel nepustíme. Curlingový led totiž musí zůstat perfektně čistý nejen pro vás, ale i pro ostatní. Na bowling přece také nejdete v kozačkách od sněhu. Dětem do 18 let doporučujeme vzít vlastní helmu. Pokud nemáte, zapůjčíme (i dospělým). Hodit se vám budou i rukavice. V hale jsou šatny, kde se můžete v klidu převléct a uložit své věci.

CO S SEBOU

Curling je sport jako každý jiný, proto je potřeba doplňovat tekutiny. Sbalte si s sebou hlavně pití, ideálně teplé. Ať se zahřejete během hry i po ní.

KDY PŘIJÍT

Prosíme, abyste dorazili o 15 minut před termínem vaší hry. Pokud tedy hrajete od 16:00, přijďte už v 15:45. To proto, abyste měli dost času na přezutí.