fbpx

hrací večery

Chcete si přijít jen tak zahrát a nemáte s kým? Pak právě pro vás pořádáme každou středu hrací večer. 

Prošli jste kurzem začátečníků, víte, co a jak, chcete si zahrát zápas, ale nemáte dost lidí, abyste složili tým? Nevadí! Přijďte si do haly zahrát ve vybrané dny, kdy pořádáme otevřené zápasy pro mírně pokročilé. Přihlásit se mohou jednotlivci i menší skupiny. Podle příchozích namixujeme týmy, které si proti sobě zahrají.

Středa 20:00 - 22:00

Cena za hrací blok: 349 Kč / osoba

Na hrací VEČER je nutné se předem přihlásit

Pozn.: Na hrací večer se přihlásíte tak, že se zaregistrujete do našeho rezervačního systému, v záložce „Akce” najdete příslušný termín, přihlásíte se a zaplatíte. My s vámi tak rovnou budeme počítat.

 

Užitečné informace

CO NA SEBE

V riflích a sukni tu moc parády nenaděláte. Vezměte si na sebe radši pohodlné a teplé sportovní oblečení, ve kterém se můžete hýbat. V hale jsou sice 4 °C, ale při metení se zapotíte. Důležité je i teplo od nohou. Doporučujeme si vzít hodně teplé ponožky. Přece jen budete hodinu stát přímo na ledě. A na co určitě nezapomenout? Na sálové boty s opravdu čistou podrážkou. Jinak vás na led bohužel nepustíme. Curlingový led totiž musí zůstat perfektně čistý nejen pro vás, ale i pro ostatní. Na bowling přece také nejdete v kozačkách od sněhu. Dětem do 18 let doporučujeme vzít vlastní helmu. Pokud nemáte, zapůjčíme (i dospělým). Hodit se vám budou i rukavice. V hale jsou šatny, kde se můžete v klidu převléct a uložit své věci.

CO S SEBOU

Curling je sport jako každý jiný, proto je potřeba doplňovat tekutiny. Sbalte si s sebou hlavně pití, ideálně teplé. Ať se zahřejete během hry i po ní.

KDY PŘIJÍT

Prosíme, abyste dorazili o 15 minut před termínem vaší hry. Pokud tedy hrajete od 16:00, přijďte už v 15:45. To proto, abyste měli dost času na přezutí.